ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY

              Rok szkolny 2016/17

  1. Adam Bandyk
  2. Pawel Bogdał
  3. Joanna Kozioł
  4. Małgorzata Łapsa
  5. Iga Łukaszka
  6. Michał Mach
  7. Jan Majerczyk
  8. Karolina Makowska
  9. Kamila Miśkowiec
  10. Karol Pyka
  11. Martyna Rapecka
  12. Hubert Rapta
  13. Weronika Świder 
  14. Jakub Twaróg
  15. Oliwia Wójciak
  16. Piotr Wójtowicz

Rok szkolny 2015/16

  1. Chmielarczyk Karolina
  2. Czyszczoń Milan
  3. Gacek Michał
  4. Góra Patryk
  5. Kubarska Daria
  6. Łukaszka Gabriela
  7. Potoczny Hubert
  8. Starmach Adam
  9. Ślaga Sylwia
  10. Smiałek Karolina
  11. Wójtowicz Karolina.
  12. Biernat Jakub
  13. Koźlak Andrzej

 

                        Rok szkolny 2014/15

1.     Adamczyk Mateusz.

2.     Bogdał Arkadiusz

3.     Bucała Aleksandra

4.     Ciuchcińska Karina

5.     Czupta Anna

6.     Filas Jakub

7.     Jurzak Radosław

8.     Hanula Kacper

9.     Kapera Łukasz

10.  Komorowska Natalia

11.  Koperniak Emilia

12.  Kurdziel Kacper

13.  Łapsa Krzysztof

14.  Łypik Łucja

15.  Niżnik Grażyna

16.  Repelowicz Jerzy

17.  Sokołowski Artur

18.  Surówka Angelika

19.  Święchowicz Adrianna

20.  Święchowicz Sebastian

21.  Wdówka Jakub

22.  Wielgus Kinga

23.  Wojtyczko Piotr

24.  Wójcik Eryk

25.  Zembal Lucyna

26.  Żarnowska Kinga

Rok szkolny 2013/14

1.      Bonar Renata

2.      Czyszczoń Filip

3.      Dulańska Justyna

4.      Florczyk Jakub

5.      Gacek Beata

6.      Gacek Michał

7.      Karkula Paulina

8.      Knapczyk Marta

9.      Kołodziej Kamil

10.  Kościelniak Dawid

11.  Kościelniak Kamila

12.  Kwak Michał

13.  Mach Jakub

14.  Miśkowiec Lidia

15.  Rapacz Monika

16.  Stachnik Kamila

17.  Surówka Aleksandra

18.  Surówka Dariusz

19.  Szpórnóg Natalia

20.  Ślaga Dawid

21.  Śmiałek Dominik

22.  Zembal Marcin

Rok szkolny 2012/13

1.      Chmielarczyk Kamil

2.      Czupta Dagmara

3.      Dawidek Patrycja

4.      Gacek Łukasz

5.      Krupowski Michał

6.      Leń Oliwia

7.      Łukaszka Krzysztof

8.      Mach Paulina

9.      Mika Andżelika

10.  Niewiarowska Aneta

11.  Panek Sylwia

12.  Rączka Wiktoria

13.  Sularz Natalia

14.  Wojtyczko Jakub

15.  Wojtyczko Karolina

16.  Żarnowska Aleksandra

Rok szkolny 2011/12

Klasa 3a

1.      Adamczyk Piotr

2.      Antolak Daniel

3.      Kowalczyk Daria

4.      Koźlak Wojciech

5.      Luberda Przemysław

6.      Łapsa Dominik

7.      Majerczyk Maria

8.      Niżnik Klaudia

9.      Nowak Kinga

10.  Pniaczek Klaudia

11.  Stachnik Natalia

12.  Sułkowska Agnieszka

13.  Surówka Angelika

14.  Urbański Kamil

15.  Wincenciak Joanna

16.  Zając Ewelina

 

Klasa 3b

1.      Biedroń Natalia

2.      Bucała Szymon

3.      Filipek Monika

4.      Filas Sara

5.      Góra Angelika

6.      Koźlak Andrzej

7.      Luberda Adrian

8.      Łapsa Dominik

9.      Mrożek Mirosław

10.  Rapacz Paweł

11.  Surówka Justyna

12.  Twaróg Weronika

13.  Warzecha Patryk

14.  Woźniak Krzysztof

15.  Zembal Paweł

Rok szkolny 2010/11

1.      Antolak Damian

2.      Bachorczyk mateusz

3.      Byrczek Dominika

4.      Gacek Elżbieta

5.      Kaczor Adam

6.      Karkula Przemysław

7.      Knapczyk Patrycja

8.      Nowak Krzysztof

9.      Panek Marcin

10.  Pawłowska Maria

11.  Repelowicz Danuta

12.  Rudczyński Dawid

13.  Surówka Anna

14.  Wdówka Michał

15.  Wielgus Klaudia

16.  Wojtyczko Katarzyna

17.  Wojtyczko Mariola

18.  Worwa Marcin

19.  Zając Adrian

Rok szkolny 2009/10

1.      Gil Ilona

2.      Jurkowski Marek

3.      Kościelniak Karolina

4.      Kowalczyk Anna

5.      Koźlak Paweł

6.      Kurdziel Sylwia

7.      Miśkowiec Paulina

8.      Nowak Łukasz

9.      Pędzimąż Krzysztof

10.  Ponicka Agnieszka

11.  Pyka Krystian

12.  Raczak Natalia

13.  Rapacz Dawid

14.  Repelowicz Piotr

15.  Stajnder Piotr

16.  Stasiak Adrian

17.  Sularz Agnieszka

18.  Surówka Marzena

19.  Sutor Marta

20.  Zając Weronika

21.  Zembal Marek

22.  Zontek Michał

23.  Zubek Agnieszka

24.  Żarnowska Agnieszka

Rok szkolny 2008/2009

1.      Antolak Damian

2.      Czyszczoń Aleksandra

3.      Czyszczoń Małgorzata

4.      Czyszczoń Mateusz

5.      Czyszczoń Piotr

6.      Dźwigoł Kamila

7.      Florczyk Dawid

8.      Florczyk Szymon

9.      Gacek Katarzyna

10.  Gaweł Anna

11.  Jurkowski Aleksander

12.  Kowalczyk Wojciech

13.  Koźlak Aleksandra

14.  Koźlak Arkadiusz

15.  Nowak Tomasz

16.  Panek Piotr

17.  Perełkowicz Marzena

18.  Pniaczek Dominika

19.  Przywolski Krzysztof

20.  Pyka Mateusz

21.  Rapacz Sabina

22.  Sosnowska Justyna

23.  Sułowska Adriana

24.  Surówka Piotr

25.  Sutor Monika

26.  Worwa Izabela

27.  Worwa Piotr

28.  Zając Piotr

29.  Zontek Aleksandra

Rok szkolny2007/2008 A

1.      Antolak Gabriela

2.      Czupta Paweł

3.      Florek Daniel

4.      Guarnera Marek

5.      Kaczor Grzegorz

6.      Karaś Andrzej

7.      Kowalczyk Paweł

8.      Kroczka Robert

9.      Masłowiec Estera

10.  Mrożek Patryk

11.  Niżnik Tomasz

12.  Rogowiec Gabriela

13.  Słapa Piotr

14.  Starmach Mateusz

15.  Stosur Agnieszka

16.  Święchowicz Mateusz

17.  Święchowicz Paulina

18.  Wędziarz Rafał

19.  Żarnowska Aneta

Rok szkolny 2007/2008 B

1.      Biedroń Kinga

2.      Cieśla Agnieszka

3.      Czyszczoń Sylwia

4.      Fudro Aneta

5.      Gacek Krzysztof

6.      Knapczyk Paulina

7.      Krauzowicz Robert

8.      Majerczyk Katarzyna

9.      Majerczyk Krystian

10.  Mika Mateusz

11.  Miśkowiec Magdalena

12.  Palarczyk Damian

13.  Perełkowicz Kamil

14.  Przywolska Sylwia

15.  Szewczyk Adrianna

16.  Wincenciak Tomasz

17.  Zembal  Łukasz

18.  Zembal Tomasz

Rok szkolny 2006/2007

1.      Antolak Monika

2.      Bogdał Justyna

3.      Bucała Michał

4.      Buksa Kamil

5.      Byrczek Joanna

6.      Cieśla Michał

7.      Filipek Kinga

8.      Gacek Daniel

9.      Gerner Ewelina

10.  Gil Łukasz

11.  Halama Piotr

12.  Kowalcze Klaudia

13.  Koźlak Aneta

14.  Kukiełka Karolina

15.  Macuga Ewa

16.  Niżnik Angelika

17.  Panek Mariusz

18.  Proszkowiec Aneta

19.  Raczak Aneta

20.  Rapacz Ewa

21.  Stasiak Natalia

22.  Wielgus Wioletta

23.  Wojtyczko Marta

24.  Zając Ilona

25.  Zając Jolanta

26.  Zając Marcin

27.  Zembal Jarosław

28.  Zubek Andrzej

29.  Żegleń Patryk

30.  Żyliński Rafał

Rok szkolny 2005/2006

1.      Biedroń Natalia

2.      Buksa Dominik

3.      Czyszczoń Gabriel

4.      Czyszczoń Paulina

5.      Czyszczoń Paulina Joanna

6.      Drzyzga Paweł

7.      Filipek Piotr

8.      Florek Krystyna

9.      Grabowska Justyna

10.  Kołodziej Jakub

11.  Kowalczyk Katarzyna

12.  Kroczka Elżbieta

13.  Niżnik Adam

14.  Nowak Justyna

15.  Pniaczek Albert

16.  Rapacz Marzena

17.  Semik Marzena

18.  Skawski Wojciech

19.  Stanisz Radosław

20.  Surówka Adam

21.  Wincenciak Mateusz

22.  Wójcik Paulina

23.  Zając Justyna

24.  Zontek Marcin